občanské sdružení
 • Naše cíle
 • O nás
 • Novinky
 • Inzerce
 • Hybrid-spinn
 • Nominujte
 • Histografie
 • Podpořili jsme
 • Kontakt
 • Fitness centra začínají častěji doplňovat své služby o rehabilitační tělocvik a léčebné procedury dospělých i dětí, které bývají plně nebo z části hrazeny zdravotními pojišťovnami.

  Ve fitness centrech jsou nabízeny služby diplomovaných fyzioterapeutů, kteří sestavují klientům cvičební programy podle jejich individuálních potřeb, nabízejí skupinová cvičení a dokonce i posilovny bývají z části přizpůsobovány pro tělesně postižené občany.

  Věděli jste, že od roku 1990 existuje na českém trhu nabídka firmy KALPE®,
   
  spinning, aerospinning, spinning4health, go fitness
  Hybrid-spinn®

  Český výrobce KALPE® nabízí dvě řady rehabilitačních a spinningových přístrojů pro děti od tří let do dospělosti, které jsou vhodné při pohybových postiženích dolních a horních končetin. Rotopedy, spinningová kola a rehabilitační přístroje jsou vhodné do fitness center, ozdravoven, lázeňských středisek, pro soukromé kliniky, wellness centra a domácnosti.

  Firma Kalpe® byla založena v roce 1990 se záměrem vyrábět rotopedy. Prakticky s nulovým počátečním kapitálem a minimálním strojovým vybavením vznikaly první jednoduché výrobky. S rozvojem firmy byly vyráběny dokonalejší typy rotopedů a později spinningová kola pro stále náročnější zákazníky. Na první místo se dostala snaha o dokonalý výrobek, který pak umožnil až šestinásobnou záruční dobu oproti době zákonné. Správnost tohoto trendu potvrdilo nejvyšší ocenění při srovnávacích testech se zahraničními výrobky.

  spinning, aerospinning, spinning4health, go fitness

  spinning, aerospinning, spinning4health, go fitness

  Výrobky firmy KALPE® prošly požadovanými testy v autorizovaných zkušebnách a splnily tím požadavky kladené na zdravotní prostředky. V souladu s požadavky § 31 zákona č. 123/2000 Sb. o zdravotních prostředcích a ve znění pozdějších předpisů byla provedena ohlašovací povinnost výrobce zdravotnických prostředků na ministerstvu zdravotnictví, které provedlo jejich registraci, čímž byly výše uvedené přístroje zařazeny mezi zdravotnické prostředky.

  spinning, aerospinning, spinning4health, go fitnessspinning, aerospinning, spinning4health, go fitnessspinning, aerospinning, spinning4health, go fitness
  spinning, aerospinning, spinning4health, go fitness


  Zařazením přístrojů KALPE® mezi zdravotnické prostředky, mohou osoby se zdravotním postižením při jejich zakoupení požádat o jednorázový příspěvek na opatření zvláštních pomůcek.
  Zdravotní pojišťovny nabízejí svým klientům celou řadu zvýhodnění a různé slevy na zakoupené permanentky do fitness center. Informujte se u své pojišťovny.

  Úplnou nabídku rotopedů a spinn trenažerů naleznete na www.kalpe.cz

  spinning, aerospinning, spinning4health, go fitness