občanské sdružení
 • Naše cíle
 • O nás
 • Novinky
 • Inzerce
 • Hybrid-spinn
 • Nominujte
 • Histografie
 • Podpořili jsme
 • Kontakt
 • spinning guidespinning 4 healthspinning 4 health
  www.archa-chantal.cz     www.aerospinning.cz     www.spinningguide.cz

  _________________________________________________

  Nadace ARCHA CHANTAL                   spinning 4 health

  byla založena 11. června 1993 z iniciativy paní Chantal Poullain-Polívkové, Francouzky, která u nás žije již řadu let. Život paní Chantal - to je plno barev a lásky, a protože láska patří hlavně dětem, rozhodla se vytvořit nadaci Archa, která je pro ni symbolem pomoci a záchrany.

  Filozofií Nadace Archa Chantal je humanizace dětských zdravotnických zařízení. Veškerá snaha směřuje k vytvoření podmanivého prostředí pozitivně působícího na psychiku nemocných dětí. Změnou neutěšeného prostředí v útulná, příjemná místa se malý pacient stává součástí kouzelného světa. Touto hrou se dítě lépe vyrovná s pobytem v nemocnici, zbaví se stresu a překoná odloučení od rodičů. Projekty jsou originální svým námětem a každá jejich realizace je komplexní přestavbou interiéru do nejmenších detailů - vše v dokonalé harmonii.

  Přání nadace je zateplit studené, neosobní prostředí barvami, obrázky, hernami, všemi dostupnými prostředky navodit u nemocných dětí pocit bezpečí, co nejvíce zmírnit jejich duševní strádání, strach a stesk po domově.

  Důvod, proč o tohle všechno usiluji je prostý, v nemocnici by se nemělo léčit pouze tělo, ale i obolavělá duše. Pohoda a harmonie jsou přece základním předpokladem fyzického zdraví",  říká paní Chantal.

  www.archa-chantal.cz

  _________________________________________________

  Aerospinning Master Franchising®, s.r.o.aerospinning

  Společnost je provozovatelem tréninkového a vzdělávacího programu AEROSPINNING® v oblasti indoorového sportu na stacionárních kolech.
  Svým průkopnickým konceptem vnáší výrazné oživení do branže aerobních cvičebních technik cílených na všeobecnou tělesnou kondici a rozvoj síly.  

  www.aerospinning.cz

  _________________________________________________

  spinning guideSPINNING GUIDE.CZ, z.s.

  Moderní doba je poznamenaná rozmachem investigativní žurnalistiky, která se dívá veřejným i podnikatelským subjektům pod pokličku a rozkrývá „klasické ukázky mlžení, pro které v češtině nemáme výraz“. V angličtině se tomu říká “SPINNING“: mlžení pravdy -  SPINNING THE TRUTH.

  Cílem zapsaného spolku SPINNING GUIDE.CZ je investigativní činnost a publicistika při zachování nezávislosti a objektivního přístupu se zájmem na uchovávání tradic a historických faktů.spinning

  Kolektiv autorů připravuje publikaci o historii a původu slova „spin“ a „spinning“.

  www.SpinningGuide.cz

  spinning guide